Lapas

otrdiena, 2011. gada 20. decembris

Bērnu plaucēšana


Katru mēnesi "bezatbildīgie! vecāki noplaucējot vidēji 40 bērnus. Šitāda ziņa te dažas dienas tiek vazāta pa visādiem "neatkarīgiem" plašsazoņas līdzekļiem blakus ziņā, par izmisušajiem kardiologiem, kuri nupat vairs nevienu nevarēšot izārstēt jo 'stulbā" valdība šiem nedodot naudu tik, cik gribas. Bet kā kāda dakteriene teica radio - sabiedrības attieksme pret bērniem ir šausminoša un tamdēļ šī ar kolēģiem izdomājusi taisīt reklāmas klipus šitās sabiedrības izglītošanai. Tur nu rādīšot "laiskajiem, pie ērtībām pieradušajiem" vecākiem kā pareizi neapplaucēt bērnus. Tā nu redzu, ka tiešām dakteriem naudu dikti vajag jo kā gan kādam var ienākt prātā apšaubīt, ka rūpes par mūsu nākotni - tas ir, bērniem - varētu neatbalstīt! Nu kur vēl cēlāku mērķi atrast!

Te nu man nosodošajam lasītājam jāpaskaidro, ka tiešām arī man ir pazīstami daži cilvēkiu, kuri, kā min'[etā dakteriene pieminēja, ir visai pārņemti ar savas fzīves ērtību vairošanu tomēr nemaz neesmu pārliecināts, ka tādu ir vairums. Nu nezinu gan vai tos bērnus vecāki tik ļoti nepieskata un šiem ir pilnīgi vienalga ko tāds trīsgadīgs ķipariņš sev lej uz galvas. Interesanti, ka tā pati dakteriene ieminējās arī par to, ka vecāki savā steigā nepievēršot bērniem pienācīgu uzmanību. Tas jau nu gan man šķiet daudz ticamāks iemesls. Bet šādā gadījumā diezin vai tur ko var līdzēt atbildību vairojoši reklāmas klipi. Jāņem vērā, ka mūsu mīļajā zemītē ģimene ar bērniem knapi virs galējas nabadzības robežas var noturēties tikai tad, ja abi vecāki strādā pilnu laiku un to nu mēs katrs zinām cik tad atliek laika un galvenais spēka kam citam. Varbūt tomēr derētu to naudu ietaupīt un tā vietā būtu labi padomāt kā varētu valsī radīt tādus apstākļus uzņēmējdarbībai lai darba produktivitāte ļautu nodrošināt tādu algu, ka tie nabaga vecāki varētu izvēlēties dzīcot pieticīgāk, bet ne nabadzībā, ar viena vecāka ienākumiem, vai greznāk otram arī piestrādājot, vai pat strādājot pilnu laiku ja to var atļauties neskādējot bērniem. Un tad jau varētu domāt par to bezatbildīgo vecāku izķeršanu.

1 komentārs:

Anonīms teica...

Casino, originally, a public hall for music and dancing; by the second half of the nineteenth century, a set of gaming or gambling rooms. We are 카지노 a video gaming services supplier company and after engaged on several of} titles over time, we've gotten somewhat good at it! We have intensive experience engaged on 450+ titles throughout various genres. To go the extra mile and engage potential players, why not give them the power to observe their pals play and even ship notes of encouragement? This can let new player study from their mates, or just present some help.

© 2008 - 2024 Raimonds Seņko